Pomagamy przyciągać idealnych klientów i automatyzujemy budowanie relacji z nimi

Co robimy:

Dowiesz się tu jak wykorzystywać internet do rozwoju Twojego biznesu, budowania Twojej marki i pomagania większej ilości ludzi.

Jeśli jesteś sobie szefem i doradzasz, pomagasz, uczysz ludzi lub oferujesz profesjonalne usługi i ciągle zastanawiasz się, jak możesz pomóc im jeszcze lepiej, jak możesz rozwinąć swój biznes. Jaki jest następny krok…

Chcesz:

  • zdobywać więcej zapytań o współpracę
  • skutecznie pokazać potencjalnym klientom w czym i jak możesz im pomóc
  • budować bazę klientów i osób zainteresowanych, którym sprzedasz swoje usługi, książki, kursy lub programy online

to pomożemy Ci to osiągnąć w nienachalny i skuteczny sposób za pomocą marketingu konwersacyjnego oraz nowoczesnych narzędzi w internecie..

Po to by mieć silny i satysfakcjonujący biznes.

Uczymy

Koniec z pojedynczymi taktykami promocji i byciem niewidzialnym dla płacącego klienta.

To wszystko nie jest takie trudne jak się wydaje lub jak to malują

Jesteśmy marketerami, którzy tłumaczą marketing online na nasze. To znaczy sprawiamy, że każdy kto nie jest marketerem może z tej wiedzy skorzystać i rozwijać swój biznes skuteczniej.

Łączymy zrozumienie tego w jaki sposób klient kupuje ze skutecznymi narzędziami w internecie.

Koniec z przypadkowymi taktykami promocji i sprzedaży – pomożemy Ci działać skutecznie!

I na dodatek wiemy, że możesz to zrobić szybko, nie potrzebujesz pół roku na uczenie się technicznych rzeczy ani tony pieniędzy by zlecić to agencji.

Maja

Jarek

Wierzymy w Ciebie

 

Pracuj z nami

Uczymy, doradzamy i pomagamy osobom sprzedającym usługi (takie jak coaching, konsultacje, doradztwo, usługi zrobię z Tobą i zrobię za Ciebie), osobom sprzedającym kursy online oraz promującym pomocne aplikacje lub produkty.

Online marketing

Jak wykorzystaj internet i treści by docierać do klientów

Skuteczna sprzedaż

Nienachalnie ale i bez niesmiałości poprowadź klienta do swojej oferty

Komunikacja z klientem

Maile i inne komunikaty, które budują zaufanie i sprzedają​

Więcej o nas:

Co jeszcze…

Obydwoje mamy tytuły mgr. inż. ze specjalizacją w systemach informacji przestrzennej, choć każdy z innego kierunku studiów.

Dwie przedsiębiorcze dusze, które odkąd pamiętają pracują na siebie i dla siebie. Od ponad 13 lat pracujemy na własny rachunek. Zaczynaliśmy jako biznes oferujący lokalne usługi, który pozwalał nam dobrze żyć, ale chcieliśmy czegoś więcej.

Czuliśmy, że nie możemy przeskoczyć pewnego poziomu i denerwowało nas, że nie wiemy o co chodzi. Więc zaczęliśmy się szkolić.

Od rozwoju osobistego poprzez marketing, techniki sprzedaży, nowoczesny biznes w internecie oraz techniczne aspekty biznesu online – głównie w USA i UK. Zajęło to sporo czasu i energii i w międzyczasie straciliśmy serce do naszego lokalnego biznesu.

Na dodatek zauważyliśmy, że wszyscy nasi znajomi, którzy zaczynają swój biznes czy to usługowy, doradczy czy e-commerce – nie mają pojęcia o skutecznej promocji.

Dlatego zmieniliśmy branżę, a szkolimy się ciągle.

Zostało nam po tym trochę pamiątek

Z Andy Harrington, wiodącym ekspertem od przemówień publicznych

Chcemy aby każdy miał możliwość skorzystania z internetowej rewolucji, której jesteśmy świadkami

Widzimy jednak, że wciąż brakuje przystępnej wiedzy na ten temat. Przystępnej cenowo oraz podanej w przystępny sposób. Tak, aby każdy mógł skorzystać, nie tylko informatycy i programiści.

Szkolenia są zbyt wyspecjalizowane (przecież nie musisz znać się na budowie silnika, żeby jeździć samochodem, nie? Wystarczy, że dobrze prowadzisz!). Bywają też za mało praktyczne – słuchając jak ktoś baja na scenie ciężko to od razu wprowadzić w życie w komputerze.

Często też dotyczą wyrwanych z kontekstu taktyk czy elementów, które ciężko samemu poukładać w skuteczną całość.

Są agencje, ale one są reklamowe – zrobią Ci kampanię i social media ale nie zajmują się usprawnieniem skuteczności tego co już i tak robisz. Na dodatek dla wielu osób na początku drogi lub działających jednoosobowo są zwyczajnie za drogie.

I jesteśmy my. Oferujemy informacje i kursy, które krok po kroku pozwolą Ci skuteczniej komunikować co oferujesz i komu. Zaczniesz więcej sprzedawać i zbudujesz bazę klientów, którym w końcu będziesz mógł zaproponować programy i kursy online – by skalować swój biznes, więcej zarabiać i przestać tylko wymieniać swój czas na pieniądze.

Kompletny system na rozwój biznesu doradczego 🙂

I to jest cała idea za Informatorem e-Przedsiębiorcy.

Nie ma na co czekać, konkurencja nie śpi, a klienci czekają na Twoją pomoc!

Schemat otrzymasz bezpłatnie, choć jest w nim wiele wartości