Dedykujemy tą stronę naszym wspaniałym klientom.

„W mojej ocenie współpraca z Mają, gdy chcesz wyjść do sprzedawania i chcesz to zrobić naprawdę dobrze jest niezbędna“

„Materiał przystępnie napisany, starannie opracowany“

„Chciałabym przyciągać uwagę swoimi mailami tak, jak Ty to robisz“

„Super prowadzenie, konkretna wiedza przekazana w przystępny sposób“

„Chcę się z państwem uczyć, bo robicie to świetnie“

Kurs „Zaprogramuj się na sukces“

„Otworzyliście mi oczy na tak wiele“

„Mój bank wiedzy, którą ciągle powtarzam“

KONKRET, PROSTOLINIJNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ, MERYTORYKA

Mega wartość, w mega cenie

Jest jakaś kurde luka, którą tutaj pięknie wypełniacie!!!

„Kupowałam już wcześniej takie kursy i nigdy w sumie nie dowiedziałam się tego, czego potrzebowałam. Były różne, miałam więc wątpliwości, że tutaj będzie tak samo 🙁 Totalnie się pomyliłam!!! Już po pierwszych lekcjach wiedziałam gdzie jest błąd i dlaczego jakoś mi nie idzie 🙂 Wszyscy mówią o tym jak zdobywać tych klientów i zawsze miałam wrażenie, że jednak jest jakaś kurde luka, którą tutaj pięknie wypełniacie!!! Najbardziej mi się podoba, że jest plan, kolejność, brak lania wody i gadania o dupie marynie, konkrety. Pierwszy konkretny feedback strony sprzedażowej nie na zasadzie – tutaj guzik jest za duży. Konkretny, dotyczący treści, tego co robię źle, czego nie robię i co mogę, a nawet powinnam zrobić! Na serio to był dla mnie taki szok i strzał, bo wcześniej to było na takiej zasadzie właśnie – tu kolory, tam czcionka, a tu zdjęcie, a to ma się do skuteczności strony jak … No dobra, nie będę brzydko pisać 🙂 Wszystkim polecam WERS właśnie dlatego, że koncentruje się na najważniejszych rzeczach, że przechodzisz to w zaplanowanej kolejności, odkrywasz wciąż i wciąż nowe aspekty. Możesz robić w swoim tempie, no i masz dostęp do grupy – zawsze możesz zadać pytanie! Wspaniale, że na Was trafiłam! Mam nadzieję, że również moje przyszłe klientki, dzięki temu że wdrożę tę wiedzę i te rozwiązania również będą tak do mnie mówić. Bo koniec końców o to w sprzedaży chodzi, żeby wejść na tę imprezę, na którą masz wejść – tam, gdzie Ty czujesz się dobrze i inni się cieszą, że przyszłaś :)”
Ela Sawicka
Dietetyk, ellsa.pl

Ten kurs okazał się być dużo lepszy niż przypuszczałam. Dobra robota.

„Ten kurs okazał się być dużo lepszy niż przypuszczałam. Najbardziej podobało mi się, że jest to logiczna całość i praktyczne wytłumaczenie „jak” zrobić a nie tylko co. Do tego materiały dodatkowe, które pozwalają przejść cały proces. Super. Kurs ułożył mi w głowie. Polecam go innym ponieważ wydaje mi się (chociaż nie analizowałam rynku tak bardzo), że to kurs, który pozwala naprawdę ułożyć ścieżkę działań od A do Z. Dobra robota.”
Agnieszka Rola

Fundamenty są bardzo pomocne

„Przed zakupem WERSu miałam typową obawę, że kupię kolejne narzędzie , którego nie wykorzystam, bo będzie nie dopasowane do mojej branży i specyfiki. Okazało się, że kurs prowadzony jest przystępnym językiem. Usłyszałam wiele informacji, które też wcześniej słyszałam już na Quantum Leap i to się potwierdziło, : tak w Polsce tez można :-0 Poczułam, że jestem gotowa na wdrożenie moich pomysłów, bo wiem co i jak. Najbardziej spodobało mi się Moje Autorskie Rozwiązanie. Dzięki Avatarowi, zrozumiałam, co i ile wiem o różnych kategoriach moich klientów. I czego nie wiem.:-) Kurs dał mi wewnętrzne przekonanie , jak dużo wiedzy mam w sobie. Mogę działać na dużą skalę. Fundamenty są bardzo pomocne.”
Tatiana Galińska
Coach, trener biznesu

WERS pomaga stworzyć konkretny komunikat do klienta

„Przed zakupem kursu miałam wątpliwości co do nabycia z niego praktycznej wiedzy. Zostały rozwiane, ponieważ kurs jest praktyczny, prowadzi za rękę. W trakcie nauki, wykonuje się pracę dla siebie. Najbardziej podobała mi się dostępność materiałów i możliwość pracy w trakcie poznawania kolejnych kroków. Uporządkowałam swoja wiedzę na temat mojego klienta, stworzyłam wiadomość oraz ofertę. Polecam ten kurs, ponieważ pomaga stworzyć konkretny komunikat do klienta.”
Katarzyna Bawolak

Wypadamy dobrze w porównaniach

(i znamy się na skutecznej sprzedaży)

Słowa, które zagrzewają nas do działania

Lubimy pomagać 🙂

Nie tylko dla coachów!

Niczym Netflix dla Przedsiębiorców 🙂

I lubimy inspirować Cię do działania i zmiany

Czy poleciłabym ten kurs? Absolutnie! w 100%.

"Byłam od początku przekonana, że kurs okaże się udaną inwestycją. I tak było. Kurs jest konkretny. Zwraca uwagę na elementy, które są często omijane na innych kursach. Szczegółowe wskazówki odnośnie tworzenia treści pod kątem klienta okazały się bezcenne. Mozna je wykorzystać nie tylko w WERS, ale w każdym innym przekazie do klienta. Lubię schematy, które pomagają mi w ukierunkowaniu co trzeba zrobić by osiągnąć dany cel. Krok po kroku. Właśnie taki jest WERS. Kurs nie tylko zwraca uwagę na to, co trzeba zrobić, ale także JAK to zrobić. To najbardziej istotne! Jednocześnie wszystko jest opisane w bardzo prostej formie, co sprawia, ze przyjemnie przechodzi się przez cały kurs, bez zbędnych pytań, czy niezrozumiałych elementów. Bardzo cenne wskazówki odnośnie konstruowania strony www. To dopiero dzięki Mai i Jarkowi zrozumiałam, jaki jest jej cel i jak należy ją stworzyć. Czy poleciłabym ten kurs? Absolutnie! w 100%. To inwestycja, której się nie pożałuje. Maja i Jarek są bardzo pomocni i odpowiadają na każde pytanie. Ich osobowość sprawia, że chętnie się ich ogląda w przekazach. Współpraca to czysta przyjemność. Mam nadzieje, ze będą tworzyć kolejne kursy"
Karolina
Motivational fitness coach

Jeśli Tobie zależy, Twoim klientom też będzie zależało

Zobacz jak Michał zaoszczędził 20 000 złotych z nami

 

 

 

Dołącz do systemu WERS, zacznij oglądać efekty a nie konkurencję