Strony internetowe

Twoja strona nie wygląda dobrze, nie działa albo nie ma jej wcale?

Tworzymy strony internetowe, które nie tylko są miłe dla oka, ale przede wszystkim są skuteczne. Szybko.

To ważne:

👉 strona nie jest po to, żeby była idealna w wyglądzie (czy takie coś w ogóle istnieje?)

👉 nie jest po to, żeby się kurzyć w zakamarkach internetu

Głównym zadaniem biznesowej strony internetowej jest konwersja odwiedzającego w kontakt do potencjalnego klienta.

Dlatego my skupiamy się na tym by Twoja strona była:

  • zrozumiała dla odpowiedniego klienta
  • łatwa i przyjazna w obsłudze
  • by prowadziła do działania w stronę skorzystania z Twojej oferty
  • i przy okazji była miła dla oka i wyglądała profesjonalnie

Tylko tyle i aż tyle (większość biznesowych stron internetowych nie spełnia tych warunków, mimo iż są „piękne”.)

Robiąc Twoją stronę

Skupimy się na:

icons8-idea-100.png

Przejrzystości

Warunkiem tego, żeby klient odnalazł się na Twojej stronie, a potem odnalazł to co go interesuje, jest przejrzystość i łatwa nawigacja. Strona powinna prowadzić jak za rękę.

icons8-omnichannel-100.png

Strategii

Strony nie robi się dla samej strony, ważne jest określić, co jest naszym głównym celem. Kiedy to wiemy, możemy skupić się na tym, żeby strona do niego prowadziła.

icons8-solve-100.png

Komunikacji

Niezależnie czy robimy metamorfozę strony, czy robimy ją od nowa (nawet jeśli nie umawiamy się na usługę copywritingu) zawsze wdrażamy jasną komunikację i odwracamy teksty frontem do klienta, żeby czuł u Ciebie na stronie, że jest w dobrym miejscu.

Dzięki temu upewnisz się, że:

Te pierwsze sekundy na twojej stronie wciągają odpowiedniego klienta w Twój świat

Pomagasz klientom zobaczyć przyszłość z Twoim rozwiązaniem

Twoje strony są przyjazne tak dla oczu jak i dla umysłu klienta

Klient nie gubi się w morzu możliwości

Twoja strona “przemawia” do odpowiednich osób (← tych kupujących)

Nawigacja jest przyjemna

Komunikat jest ułożony płynnie i wg hierarchii ważności

Teksty są spójne z Twoją marką

Przyciski chcą być kliknięte

Sprzedaż jest nienachalna ale i bez nieśmiałości

Sprzedaż jest nienachalna ale i bez nieśmiałości

A skorzystanie z Twojej oferty jest łatwe jak bułka z masłem

PLUS: zobaczymy czy można wprowadzić jeszcze dodatkowe elementy jak szybki kontakt albo ograniczenie dostępności

Stworzymy lub poprawimy Twoją stronę tak, żeby zwiększyć konwersję z odwiedzających na subskrybentów lub zapytania o ofertę.

Umów się, porozmawiamy o współpracy

Przykładowe realizacje

(Kliknij aby rozwinąć informacje)

Ta firma zrobiła swoją stronę tak dawno temu, że aż w końcu zniknęła, bo była niespójna z obecnymi rozwiązaniami online, trzeba było zrobić stronę zupełnie od nowa.

Cel: Prosta strona jasno informująca o usługach i zapraszająca do kontaktu plus wdrożenie profilu Google Moja Firma, aby strona była wyszukiwana w internecie (wcześniej na skutek ogłoszenia się w wielu portalach, to ich wyniki pokazywały się najpierw z nieaktualnymi danymi strony)

Zobacz stronę

Ten projekt zakładał odświeżenie wyglądu strony i poukładanie komunikacji tak, aby zwiększyć konwersję na leada, ponieważ poprzednia wersja, mimo że wyglądała bardzo ładnie, nie wykorzystywała całego potencjału. Ale wystarczyło delikatnie teksty na stronie przekręcić w stronę klienta, żeby zaczęły lepiej konwertować.

Zobacz stronę

Klient chciał zwiększyć liczbę osób reagujących na stronę lądowania szkoleń z wystąpień publicznych. Dobra, konkretna oferta, tylko przez lata własnych poprawek, strona się trochę zagraciła. Uporządkowanie tekstów i elementów pomogło wydobyć sedno oferty i klarownie je przedstawić, połączone z testami co do kolejności komunikatów, wykonanymi przez klienta, zwiększyło konwersję strony.

Projekt obejmował metamorfozę prostej strony z podcastem, na profesjonalną stronę ze sklepem, platformą kursową, stronami lądowania do budowania listy oraz stronami sprzedażowymi kursów.

Zobacz stronę

Projekt obejmował wykonanie prostej strony, która prezentowałaby dostępność produktów tworzonych na zamówienie i zapraszała do kontaktu.

 

Klientka potrzebowała prostej strony typu wizytówka online, z możliwością rozbudowania funkcjonalności gdyby zaszła taka potrzeba w przyszłości. Ze względu na małą ilośc treści, strona została zrealizowana jako tzw. onepager – czyli jedna strona, na której znajdują się wszystkie informacje a menu prowadzi po jej sekcjach.

 

Strona książki dla dzieci, projekt obejmował wykonanie strony oraz napisanie tekstów, plus realizację sprzedaży zasugerowanego produktu cyfrowego, który można zakupić wraz z książką. Zwiększyło to przychód z książki o tę pasywną część, bo przy tem samym poziomie promocji książki, sprzedawany jest też kurs online, którego nie trzeba dodrukowywać. 

Przykład strony dla specjalisty oferującego usługi online. Realizacja projektu wieloetapowa jako kontynuacja współpracy nad strona książki. Platforma kursowa ze sklepem, w końcu przebudowa całej strony, strony sprzedażowe programów grupowych i dużo więcej, bo z Anią współpracujemy regularnie nad jej projektami.

Przykład strony wykonanej dla technikum. W ramach tej współpracy wykonaliśmy strony internetowe dla 6 techników leśnych, szkół ministerialnych podlegających Ministerstwu Klimaty i Środowiska i jako pokłosie tej współpracy również stronę Zespołu szkół w Rzepinie (szkoła podstawowa i liceum).

Projekty obejmowały stworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych stron, które będą spełniały warunki dostępności cyfrowej,  niektóre projekty obejmowały też przeniesienie funkcjonalności BIP na stronie. 

Zobacz stronę

 

Przykład reprezentujący większość naszych realizacji – strona dla specjalisty, w tym przypadku coacha i trenera. Projekt obejmował podstawową stronę wizytówkową rozbudowana o sklep – możliwość zakupu usług na stronie oraz o podstrony z różnymi ofertami i integrację z newsletterem. 

Zobacz stronę

Opinie

Gotowy na nową stronę internetową?

Orientacyjna cena za pełną stronę internetową od zera to średnio 3000 zł.

Promocja STRONA INTERNETOWA + APLIKACJA 5000 zł

Umów się i zamów wycenę dopasowanego projektu

Umów się poniżej na wstępną rozmowę – razem określimy czego potrzebujesz i wycenimy dla Ciebie usługę