12 dowodów na to, że zarabianie milionów jest dziecinnie proste

12 dowodów na to, że zarabianie milionów jest dziecinnie proste

Dzieci mają różne zainteresowania. Nie tylko gry, telewizja, zabawa. Czasami te zainteresowania mogą przynieść wymierne korzyści finansowe. Każde z niżej opisanych dzieci przekształciło swoją pasję w świetnie prosperujący biznes. Podejrzewam, że każde z rodziców było równie zaskoczone co zadowolone z poczynań swoich dzieci. Rozpocznijmy zatem wyliczanie:

Dowód 1 – Ashley Qualls

W 2014 roku, w wieku 14 lat, założyła stronę internetową whateverlife.com. Chciała, żeby jej rówieśnicy mogli umieszczać tam wszelkie informacje, które ich interesują. Strona zdobyła ogromną popularność. Dzięki temu Ashley sprzedała ją za $1,5 mln a dodatkowo mogła wybrać dowolny samochód dla siebie.

Dowód 2 – John Koon

Założył sklep internetowy z częściami do samochodów w wieku 16 lat – Extreme Performance Motorsports. Jego sukces rozpoczął się od podjęcia współpracy z programem MTV Pimp My Ride. Dzięki znajomościom zawartym w tym programie rozpoczął drugi biznes związany z ubraniami. Współpraca z raperem Young Jeezy dała mu niemałą fortunę – $40 mln.

Dowód 3 – Adam Hildreth

W wieku 14 lat Adam założył pierwszą firmę Dubit Limited (1999r). Była to strona skupiająca młodzież w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest mózgiem  Crisp Thinking firmy zajmującej się ochroną dzieci w internecie.

Dowód 4 – Evan of YouTube

Z pomocą ojca mały ośmiolatek zakłada kanał na YouTube EvanTube gdzie recenzuje zabawki. Opowiada co jest fajne a co nie i co może zainteresować jego rówieśników. Dzięki olbrzymiej popularności kanał Evana przynosi mu rocznie $1.3mln

Dowód 5 – Nick D’Aloisio

Jako 12 latek stworzył aplikację, która nazywa się  Summly. Aplikacja ta była na tyle udana, że w wieku 17 lat sprzedał ją Yahoo za $30 mln.

Dowód 6 – Farrhad Acidwalla

Młody uczeń szkoły w Mumbai w wieku 16 lat założył agencję marketingową  Rockstah Media w prezencie od rodziców dostaje 10 dolarów na rozwinięcie biznesu. Obecnie jest multimilionerem, inwestorem i częstym gościem w TedX.

Dowód 7 – Sean Belnick

W 2001 roku zakłada jeden z pierwszych sklepów internetowych z meblami do biura BizChair.com. Do 2005 roku jego firma zarobiła $13.6mln i przynosi dochód do dnia dzisiejszego.

Dowód 8 – Isabella Barrett

Dzięki sławie zdobytej w show Toddlers and Tiaras, Isabella założyła firmę z biżuterią i odzieżą  Glitzy Girl i Bound by the Crown Couture. No i zapomniałem dodać, że jest to 9 letnia milionerka.

Dowód 9 – Fraser Doherty

W wieku 14 lat zaczął produkować dżemy według receptury swojej babci. W wieku 16 lat porzucił szkołę w Edynburgu w Szkocji i założył własny biznes  SuperJam.

Dowód 10. Mikaila Ulmer

Jako 11 latka wzięła udział w programie Shark Tank. Dzięki recepturze na lemoniadę swojej babci z roku 1940 wygrała konkurs i założyła firmę sprzedającą lemoniadę w kilku stanach ameryki północnej – meandthebees.com. Część swoich dochodów przeznacza na ochronę pszczół.

Dowód 11 – Robert Nay

Dzięki swojej aplikacji Bubble Ball, stał się milionerem. Właściwie w przeciągu dwóch tygodni. Bo taką szaloną popularnością cieszyła się gra. A to wszystko w wieku 14 lat. Dzisiaj jest właścicielem Nay Games gdzie ciągle tworzy nowe gry.

Dowód 12 – Madison Robinson

W wieku 15 lat otworzyła sklep z klapkami na plażę. Początkowo miał tylko 10 rodzajów klapek. W późniejszym czasie jednak powiększyła asortyment. Dzięki temu powstał firma  Fish Flops.

 

 


 

11 komentarzy do wpisu „12 dowodów na to, że zarabianie milionów jest dziecinnie proste”

    • Myślę, że działanie i analizowanie wyników a szczęście dopomogło!

Możliwość komentowania jest wyłączona.