12 dowodów na to, że zarabianie milionów jest dziecinnie proste

12 dowodów na to, że zarabianie milionów jest dziecinnie proste obrazek rysunkowy z dziećmi

Dzieci mają różne zainteresowania. Nie tylko gry, telewizja, zabawa. Czasami te zainteresowania mogą przynieść wymierne korzyści finansowe. Każde z niżej opisanych dzieci przekształciło swoją pasję w świetnie prosperujący biznes. Podejrzewam, że każde z rodziców było równie zaskoczone co zadowolone z poczynań swoich dzieci. Rozpocznijmy zatem wyliczanie:

Dowód 1 – Ashley Qualls

W 2014 roku, w wieku 14 lat, założyła stronę internetową whateverlife.com. Chciała, żeby jej rówieśnicy mogli umieszczać tam wszelkie informacje, które ich interesują. Strona zdobyła ogromną popularność. Dzięki temu Ashley sprzedała ją za $1,5 mln a dodatkowo mogła wybrać dowolny samochód dla siebie.

Dowód 2 – John Koon

Założył sklep internetowy z częściami do samochodów w wieku 16 lat – Extreme Performance Motorsports. Jego sukces rozpoczął się od podjęcia współpracy z programem MTV Pimp My Ride. Dzięki znajomościom zawartym w tym programie rozpoczął drugi biznes związany z ubraniami. Współpraca z raperem Young Jeezy dała mu niemałą fortunę – $40 mln.

Dowód 3 – Adam Hildreth

W wieku 14 lat Adam założył pierwszą firmę Dubit Limited (1999r). Była to strona skupiająca młodzież w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest mózgiem  Crisp Thinking firmy zajmującej się ochroną dzieci w internecie.

Dowód 4 – Evan of YouTube

Z pomocą ojca mały ośmiolatek zakłada kanał na YouTube EvanTube gdzie recenzuje zabawki. Opowiada co jest fajne a co nie i co może zainteresować jego rówieśników. Dzięki olbrzymiej popularności kanał Evana przynosi mu rocznie $1.3mln

Dowód 5 – Nick D’Aloisio

Jako 12 latek stworzył aplikację, która nazywa się  Summly. Aplikacja ta była na tyle udana, że w wieku 17 lat sprzedał ją Yahoo za $30 mln.

Dowód 6 – Farrhad Acidwalla

Młody uczeń szkoły w Mumbai w wieku 16 lat założył agencję marketingową  Rockstah Media w prezencie od rodziców dostaje 10 dolarów na rozwinięcie biznesu. Obecnie jest multimilionerem, inwestorem i częstym gościem w TedX.

Dowód 7 – Sean Belnick

W 2001 roku zakłada jeden z pierwszych sklepów internetowych z meblami do biura BizChair.com. Do 2005 roku jego firma zarobiła $13.6mln i przynosi dochód do dnia dzisiejszego.

Dowód 8 – Isabella Barrett

Dzięki sławie zdobytej w show Toddlers and Tiaras, Isabella założyła firmę z biżuterią i odzieżą  Glitzy Girl i Bound by the Crown Couture. No i zapomniałem dodać, że jest to 9 letnia milionerka.

Dowód 9 – Fraser Doherty

W wieku 14 lat zaczął produkować dżemy według receptury swojej babci. W wieku 16 lat porzucił szkołę w Edynburgu w Szkocji i założył własny biznes  SuperJam.

Dowód 10. Mikaila Ulmer

Jako 11 latka wzięła udział w programie Shark Tank. Dzięki recepturze na lemoniadę swojej babci z roku 1940 wygrała konkurs i założyła firmę sprzedającą lemoniadę w kilku stanach ameryki północnej – meandthebees.com. Część swoich dochodów przeznacza na ochronę pszczół.

Dowód 11 – Robert Nay

Dzięki swojej aplikacji Bubble Ball, stał się milionerem. Właściwie w przeciągu dwóch tygodni. Bo taką szaloną popularnością cieszyła się gra. A to wszystko w wieku 14 lat. Dzisiaj jest właścicielem Nay Games gdzie ciągle tworzy nowe gry.

Dowód 12 – Madison Robinson

W wieku 15 lat otworzyła sklep z klapkami na plażę. Początkowo miał tylko 10 rodzajów klapek. W późniejszym czasie jednak powiększyła asortyment. Dzięki temu powstał firma  Fish Flops.

 

 


 

11 komentarzy

Comments are closed.

Scroll to Top