Wpadłeś w pułapkę zadłużenia i znalazłeś się w finansowym dołku?

Jeśli masz problemy ze spłatą długów a komornik i windykatorzy nie dają Ci spokoju, to możemy Ci pomóc

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Ciebie.

Wystarczy nawet kilka dni, aby powstrzymać natrętne i stresujące działania windykatorów czy komornika, aby następnie pozbyć się długów.

Pomagamy osobom prywatnym jak i firmom.

Skontaktuj się z nami teraz:

biuro@nowejutro.pl

+48515048468

Kiedy finanse wymykają się spod kontroli

To oczywiste, że pojawia się stres. Bezsenne noce, strach przed odebraniem telefonu lub poczty, walka o byt i wielka niewiadoma, co będzie jutro. W takim stanie każdemu zaczyna brakować perspektyw.

Wtedy najważniejsze jest, uświadomić sobie, że ZAWSZE istnieje wyjście z takiej sytuacji.

Wyjdź z pętli zadłużenia i przejmij znowu kontrolę nad swoim życiem.

Niezależnie ile masz długu, jak długo zalegasz ze spłatami i jaka jest Twoja sytuacja — istnieje jakieś wyjście, które pozwoli Ci rozwiązać te problemy, w końcu odetchnąć pełną piersią i zacząć normalnie żyć.

Niezależnie czy masz zaległości w opłatach w stosunku do banków, firm pożyczkowych, kontrahentów, ZUS, US, czynszu, prądu czy inne.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji.

Możesz znowu żyć bez długów

Istnieją różne scenariusze i warianty pozbycia się problemów z długami. Dwa najczęstsze to upadłość konsumencka i postępowanie układowe

Upadłość konsumencka - pozwala szybko rozpocząć nowe życie bez długów

Myślisz, że to niemożliwe? Jak najbardziej możliwe. Oczywiście warunki upadłości zależą od Twojej sytuacji. Jednak najczęściej uzyskujemy dla naszych klientów orzeczenie o upadłości z minimalnym planem spłat lub bez planu spłat, kiedy to dług zostaje umorzony w całości od razu. Mamy 100% skuteczność składanych wniosków.

Ten plan dotyczy większości zobowiązań takich jak: długi z tytułu kredytów i pożyczek w bankach, w firmach pozabankowych, chwilówki, mandaty, zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym, z tytułu faktur, umów pożyczek, opłat czynszu, prądu, gazu i wiele innych.

Wyjątkami, których upadłość nie obejmuje, są: alimenty, renty z tytułu odszkodowań, kary grzywny oraz roszczenia o naprawienie szkody wynikającej z przestępstwa.

Postępowanie układowe - pozwala ochronić Twój majątek

To dobra opcja jeśli masz np. mieszkanie, w którym nadal chcesz mieszkać, lub posiadasz inne nieruchomości, których nie chcesz się pozbywać.

  • Nie tracisz dachu nad głową,
  • nie pozbywasz się samochodu,
  • redukujesz wszystkie swoje długi o kilkadziesiąt procent, a nawet o połowę,
  • spłacasz raty, na jakie Cię stać,
  • masz pieniądze na życie i płatność rachunków,
  • po pięciu latach jesteś bez długów (może Ci zostać do spłaty jedynie dług hipoteczny)

Skontaktuj się z nami

Całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. Być może będzie to wniosek o upadłość a być może inna forma pomocy i wyjścia z trudnej sytuacji finansowej

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami

Nie sprzedajemy marzeń, tylko realne rozwiązania

Profesjonalnie i dyskretnie podchodzimy do każdego klienta

Rozumiemy Twoją sytuację. Konsultantami w naszej firmie są osoby, które również miały kłopoty finansowe i ze strachem zastanawiały się, co będzie z nimi i ich rodziną. Teraz są wolne od długów i pomagają uwolnić się innym. Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną i dyskretną konsultację. Zobaczysz, że naprawdę wiemy jak Ci pomóc.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną Twojej sprawy

Zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Od przeanalizowania sytuacji, po wypełnienie wszelkich wniosków i pism urzędowych jak i procesowych i dopełnienie wszelkich formalności. Pomożemy też napisać skargę na czynności komornika czy uporczywe nękanie przez firmę windykacyjną, pisma do banku i każdej innej instytucji.

Mamy 100% skuteczność wniosków o upadłość

Nasze efekty w pomocy osobom zadłużonym sięgają 100 procent, ponieważ specjalizujemy się wyłącznie w sprawach pozbycia się długów i upadłości konsumenckiej. Dlatego pomagamy skutecznie i szybko. W ciągu kilku dni powstrzymamy natrętne i stresujące działania windykatorów, którzy dzwonią i nachodzą Cię w domu, pracy i spędzają sen z powiek.

Gwarantujemy satysfakcję

Jesteśmy tak pewni naszego doświadczenia i skuteczności, że mamy przyjemność zaoferować Ci gwarancję satysfakcji z naszych usług. To znaczy, że jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami i napiszemy Twój wniosek o upadłość konsumencką, to gwarantujemy przyjęcie wniosku przez sąd. W przypadku nieprzyjęcia wniosku przez sąd — zwracamy w całości pieniądze za naszą usługę.

Długoletnie doświadczenie

Zajmujemy się restrukturyzacją zobowiązań i pomocą prawną od 2004 roku. Pomogliśmy ponad 200 klientom w uzyskaniu upadłości konsumenckiej. Wnioski były w większości zakończone umorzeniem wszystkich zobowiązań. Każdy z nich do dzisiaj współpracuje z nami, w różnych sprawach prawnych i finansowych, bo wiedzą, że zawsze uzyskają od nas pomoc.

Nasi klienci odzyskują spokój, płynność finansową, rodzinę i szacunek. 

Wiedzą, że zawsze służymy fachową pomocą i zwykłym, ludzkim słowem tak potrzebnym w dzisiejszych czasach.

Możemy pomóc również Tobie

Często zadawane pytania

Czy całkowite umorzenie długów jest w ogóle możliwe?

Jak najbardziej i wcale nie zależy to od wysokości Twojego zadłużenia. Możesz mieć kilkaset tysięcy zobowiązań i uwolnić się od nich całkowicie i na zawsze. Możesz zacząć nowe życie bez pism od komorników, pracowników firm windykacyjnych i ciągłych telefonów od wierzycieli upominających się o swoje należności.

Każdy, kto stracił możliwość obsługi swoich zobowiązań, może starać się o upadłość konsumencką. Jeśli nie posiadasz majątku, cała procedura upadłości konsumenckiej będzie przeprowadzona szybko i sprawnie.

Kiedy trzeba się tym zająć?

Jeśli już masz zaległości w opłatach, masz problemy finansowe i uważasz, że nie poradzisz sobie ze spłatą zobowiązań, to trzeba działać jak najszybciej. Ze względu na to, że coraz więcej osób traci swoje biznesy albo zatrudnienie, w sądach pojawia się coraz więcej wniosków o upadłość konsumencką.  Czas oczekiwania ciągle wzrasta, dlatego warto zająć się tym jak najszybciej, aby sprawnie uwolnić się od długów i odzyskać spokój.

Czy stracę swój majątek?

Rozumiemy Twoje obawy: co w przypadku kiedy masz mieszkanie czy dom i nie chcesz stracić dachu nad głową? Na to też jest rozwiązanie. W tym przypadku, jeśli masz z czego spłacać częściowo zobowiązania, możemy wnioskować o układ z wierzycielami. Podczas pierwszej, bezpłatnej rozmowy przeanalizujemy Twoja sytuację i podpowiemy Ci, jakie rozwiązania są dla Ciebie możliwe. Zapraszamy do kontaktu.

Od czego zacząć?

Zacząć należy od Rzetelnej oceny Twojej sytuacji i na tej podstawie dobrać odpowiednie rozwiązanie. Tutaj ważne jest, by pracować z doświadczonymi doradcami, ponieważ jeśli  Twój wniosek zostanie odrzucony, pozbędziesz się możliwości złożenia kolejnego wniosku na 10 lat. Dlatego zapraszamy do współpracy. Od 2004 r. specjalizujemy się wyłącznie w sprawach pozbycia się długów i upadłości konsumenckiej, a od wejścia ustawy o upadłości, nasza skuteczność to 100%. 

Ile to kosztuje?

To zależy od indywidualnej sytuacji, ale zapewniamy, że nie bierzemy milionów monet za usługi. Przede wszystkim Już sama bezpłatna rozmowa z naszym konsultantem sprawi, że ponownie uwierzysz, że życie może być znowu piękne i spokojne. Ponadto odzyskanie spokoju w życiu, pozbycie się ciągłego stresu, nieprzespanych nocy i braku perspektyw, jest bezcenne. Nie stać Cię na zwlekanie.

Skontaktuj się z nami teraz.

Zanim opuścisz tę stronę - daj sobie szansę, zapytanie nic nie kosztuje a zyskać możesz wiele.

Zgłoś się do nas po profesjonalną pomoc. Otrzymasz:

  • Bezpłatną analizę Twojej sytuacji
  • Przedstawienie rozwiązania, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze
Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz już teraz, dowiesz się, co jest dla Ciebie możliwe.
 

biuro@nowejutro.pl

+48515048468

© 2021 Nazwa Twojego Biznesu | Polityka Prywatności | Kontakt