Skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie

Zrobione dla Ciebie i za Ciebie.

Różnica pomiędzy biznesami, które z powodzeniem sprzedają z pomocą mediów społecznościowych a tymi, których sklepy lub kalendarze świecą pustkami leży w zdolności docierania ze swoją ofertą do zainteresowanych osób.

Docieranie do swojej grupy docelowej jest teraz dużo łatwiejsze i dużo ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Z reklamą na Facebooku skierujesz jak najlepiej stargetowany ruch na Twoje materiały marketingowe i ofertę, by więcej sprzedawać.

Wyślij odpowiednią ilość nowych, potencjalnie zainteresowanych osób na te wszystkie piękne miejsca, które stworzyłeś i pewnie cały czas tworzysz.

Usługa obejmuje:

Ustawienia techniczne

Zrobimy za Ciebie wszystkie skomplikowane rzeczy. Pixel, weryfikację domeny, zdarzenia webowe i wiele innych. W ten sposób będziesz miał pewność, że wszystko działa tak jak powinno.

Reklamy

Grafiki, filmy wideo, teksty reklamowe. Dobierzemy odbiorców Twojej reklamy. Dostaniesz gotowe kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie

Raporty

Jak sprawują się Twoje reklamy? Dostaniesz raporty dotyczące skuteczności każdej kampanii, którą dla Ciebie stworzymy. 

Zrezygnuj kiedy chcesz

Chcesz promować swoją działalność tylko przez tydzień, miesiąc lub dwa? Nie ma problemu! Możesz zrezygnować lub zawiesić naszą współpracę kiedy chcesz.

80% naszych klientów to działalności jednoosobowe - ludzie prowadzący swoją firmę z domu

Mamy ogromne doświadczenie z bardzo skromnymi budżetami na reklamę.

Na samym początku promocji nie przekraczamy 10zł dziennie

Nasi klienci, to najczęściej:

Twoja skuteczna kampania reklamowa już za 1000zł
Wypełnij formularz:

Jak to działa

1. Spotykamy się

Pierwszy krok to spotkanie online lub telefoniczne. Na tym spotkaniu omówimy Twoje potrzeby i określimy plan działania.

2. Nasza praca

Następnie podłączymy wszystkie techniczne rzeczy. Stworzymy grafiki, filmy, teksty reklamowe. Wybierzemy odbiorców reklamy. Stworzymy gotowe kampanie na Facebooku i Instagramie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

3. Wyniki

Ostatni krok to uruchomienie Twojej kampanii reklamowej. Wraz z wystartowaniem kampanii będziemy ją obserwować i analizować. W razie potrzeby będziemy wprowadzać zmiany i poprawki.

Przykłady wyników kampanii naszych klientów

Przykład kampanii reklamowej jednej z naszych klientek.  Ponad 3 tysiące osób zainteresowanych jej serwisem. Koszt pozyskania potencjalnego klienta to 0,35 zł. Perfekcyjny wynik. Ta osoba prowadzi własną jednoosobową działalność. Jak sam widzisz reklamy na Facebooku i Instagramie doskonale wpisują się w rozwój takich działalności.

Ta kampania reklamowa została zrobiona dla rekrutera. Zastosowaliśmy tutaj segmentację na dwie grupy, osoby, które nie maja pracy i chcą ją szybko znaleźć i drugą grupę osób – mających pracę ale chcących ją zmienić. Pozyskaliśmy prawie 9 tysięcy osób zainteresowanych. Kosz pozyskania potencjalnego klienta to 0,93 zł.

Kursy online i e-booki, również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tej kampanii pozyskaliśmy ponad 11 tysięcy zainteresowanych osób. Koszt pozyskania potencjalnego klienta to zaledwie 0,21 zł. Genialny wynik.