get certified

Monitoring logistyczny

Monitoring GPS, z którym przejmujesz kontrolę nad swoimi pojazdami

aircrafts lessons

Dostępne rozwiązania

Arcu cursus euismod quis viverra nibh cras pulvinar mattis nunc. 

c-drying-FYk57SG-KSA-unsplash.jpg

Lokalizator GPS

daniel-eledut-9p7c31tM-nE-unsplash.jpg

Oferta dla firm

Niezawodny monitoring logistyczny

Od ponad 10 lat jesteśmy usługodawcą zaawansowanych rozwiązań bazujących na technologii GPS, GLONASS oraz infrastrukturze sieci GSM.

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach dla wielkopolskich firm. Teraz oferujemy także indywidualne urządzenia GPS dostępne dla osób prywatnych i mniejszych firm w całej Polsce. 

W Wielkopolsce oferujemy:

expert training

Dostępne na każdą platformę

Monitorujesz swoje pojazdy tak jak Ci wygodnie – aplikacją na telefon lub tablet, albo w przeglądarce. 

Szyna CAN-BUS

Zabezpieczenie wlewu paliwa

Czujniki pomiaru temperatury

Czujniki otwarcia drzwi w naczepach

about the training

Dedykowane rozwiązania dla flot

Lokalizujemy Twoje obiekty do 5m. Masz wybór podłączeń, raportów oraz alarmów jakie są Wam potrzebne. Integrujemy system z dowolną platforma spedyzyjną, np: Amazon, Project44, TimoCom, Trans.EU, PUESC.

customer satisfaction

"Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze"

Z Globalteam współpracuję już od wielu lat. Korzystanie z aplikacji w znacznym stopniu ułatwiło codzienną pracę. Bardzo komfortowym rozwiązaniem jest możliwość podglądu położenia aut na żywo. Ograniczyło to konieczność ciągłego kontaktu telefonicznego z kierowcami. Ponadto ułatwiło i przyspieszyło wymianę informacji z kontrahentami. Aplikacja umożliwia także przekazanie położenia aut w czasie rzeczywistym do innej platformy spedycyjnej z którą współpracujemy oraz urzędowi celnemu w przypadku konieczności zgłoszenia przewozu ładunku (Formularz SENT). W aplikacji w bardzo prosty sposób sprawdzić można dokładne daty i godziny przyjazdów/odjazdów ciężarówek. Daje to pełną kontrolę w przypadku wystawiania opłat postojowych za opóźnienia w załadunkach i rozładunkach. A poza tym zdjęcia ekranu gps stanowią często dowód w tym zakresie. Bardzo często korzystam również z opcji wysyłania wiadomości z aplikacji na telefony kierowców, co oszczędza czas. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Serdecznie polecam
Marek Handschuh
Visage
superior training

Zapraszamy do kontaktu

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla twojej firmy, niezależnie czy dopiero zaczynasz z monitoringiem, czy może Twój obecny operator nie spełnia oczekiwań – przygotujemy dla Ciebie specjalnie dopasowaną ofertę.

Przemysłowa 15/17, 61-001 Poznań

get certified

flight training school

Orci a scelerisque purus semper eget duis. Diam maecenas ultricies mi eget mauris pharetra et ultrices.