Czy też się tak (niepotrzebnie) upierasz ze swoją reklamą na Facebooku?

Ostatnio w grupie na Facebooku zauważyłam post pewnej kobiety, nazwijmy ją Ewa. Chciała zareklamować swój kurs online, ale Facebook odrzucał jej reklamę.Kurs dotyczył ćwiczeń mięśni dna miednicy, wątpliwości były czy Facebook może nie akceptuje słowa miednica (?!! ;) )Ktoś zaproponował, żeby spróbować z mięśniami kegla zamiast miednicy.Ewa natychmiast odpowiedziała, że jest więcej mięśni dna miednicy, … Czytaj dalejCzy też się tak (niepotrzebnie) upierasz ze swoją reklamą na Facebooku?

RODO i email marketing – bez paniki i bez checkboxów

Przepisy RODO właśnie weszły w życie i na szczęście na razie świat się z tego powodu nie zawalił.. Niestety strach ma wielkie oczy i świetnie służy tym, którzy chcą go wykorzystać. Dużo słyszy się o tym co wolno czego nie wolno, o tym jakie kary będą i o tym  jakie to wszystko jest straszne tak … Czytaj dalejRODO i email marketing – bez paniki i bez checkboxów

Określanie niszy – czyli jak zabrać się do zawężenia grupy docelowej

W tym wpisie dowiesz się w jaki sposób wybrać swoja niszę w biznesie usług profesjonalnych i freelancerskim Oczywiście nie musisz mieć niszy, możesz próbować docierać do wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób i czasami działa to bardzo dobrze. Szczególnie jeśli nie masz konkurencji lub Twoja usługa jest stosunkowo nowa i modna. Jeśli jednak odczuwasz, że nie trafiasz … Czytaj dalejOkreślanie niszy – czyli jak zabrać się do zawężenia grupy docelowej

Po co Ci ta nisza?

Nie wiem jak pozyskać klientów, nie wiem gdzie ich znaleźć… Nie wiem jak się wyspecjalizować i jak wybrać z kim chcę pracować… Nie wiem jak przekonać do siebie klientów… Chciałbym mieć w końcu sprawdzony, powtarzalny sposób na promowanie swoich usług i szkoleń… To najczęściej padające z ust naszych klientów problemy Kiedy rozmawiamy o zdobywaniu klientów … Czytaj dalejPo co Ci ta nisza?

Maja

Pomaganie wszystkim to pewna droga do bycia nieznanym i do niewielkich zarobków.

Potencjalni klienci nie zwrócą uwagi na Twoją ofertę i wybiorą kogoś, kto wyróżnia się z rynku i jest idealny dla nich. Kiedy skupisz się na opłacalnej grupie docelowej a swoją komunikację na rezultatach, które Twój klient chce uzyskać i jest w stanie w to zainwestować, wtedy zaczyna dzwonić telefon i twój kalendarz się wypełnia.