Twój email został potwierdzony, dzięki!

To jeszcze nie wszystko
Postęp 50%

Tylko do 5 na 100 osób, które Cię spotykają jest gotowa skorzystać z Twojej oferty od razu, ale 70 ze 100 skorzysta z Twojego lub takiego jak Twoje rozwiązania później.

Obejrzyj ten krótki film, by zobaczyć co zrobić, żeby skorzystali jednak z Twojej oferty.

Kupowałam już wcześniej takie kursy i nigdy w sumie nie dowiedziałam się tego, czego potrzebowałam. Były różne, miałam więc wątpliwości, że tutaj będzie tak samo 🙁 Totalnie się pomyliłam!!! Już po pierwszych lekcjach wiedziałam gdzie jest błąd i dlaczego jakoś mi nie idzie 🙂 Wszyscy mówią o tym jak zdobywać tych klientów i zawsze miałam wrażenie, że jednak jest jakaś kurde luka, którą tutaj pięknie wypełniacie!!!
Najbardziej mi się podoba, że jest plan, kolejność, brak lania wody i gadania o dupie marynie, konkrety. Pierwszy konkretny feedback strony sprzedażowej nie na zasadzie - tutaj guzik jest za duży. Konkretny, dotyczący treści, tego co robię źle, czego nie robię i co mogę, a nawet powinnam zrobić! Na serio to był dla mnie taki szok i strzał, bo wcześniej to było na takiej zasadzie właśnie - tu kolory, tam czcionka, a tu zdjęcie, a to ma się do skuteczności strony jak ... No dobra, nie będę brzydko pisać 🙂 Wszystkim polecam WERS właśnie dlatego, że koncentruje się na najważniejszych rzeczach, że przechodzisz to w zaplanowanej kolejności, odkrywasz wciąż i wciąż nowe aspekty. Możesz robić w swoim tempie, no i masz dostęp do grupy - zawsze możesz zadać pytanie! Wspaniale, że na Was trafiłam! Mam nadzieję, że również moje przyszłe klientki, dzięki temu że wdrożę tę wiedzę i te rozwiązania również będą tak do mnie mówić. Bo koniec końców o to w sprzedaży chodzi, żeby wejść na tę imprezę, na którą masz wejść - tam, gdzie Ty czujesz się dobrze i inni się cieszą, że przyszłaś 🙂
Ela Sawicka
Dietetyk, ellsa.pl
Rok temu zaczęłam poszukiwanie wiedzy na tematy, których uczą Maja i Jarek. Byłam na wielu webinarach ale nikt tak nie tłumaczy i nie przekazuje wiedzy jak Informator e-Przedsiębiorcy. Przeszłam łącznie 3 różne kursy dotyczące tworzenia kursów online oraz strategii sprzedaży, ale kurs Mai i Jarka jest najbogatszy jeśli chodzi o wskazówki dotyczące planu działania"
Kinga Mzyk
Uczę Medialnie kingamzyk.pl
Przed zakupem WERSu miałam typową obawę, że kupię kolejne narzędzie , którego nie wykorzystam, bo będzie nie dopasowane do mojej branży i specyfiki. Okazało się, że kurs prowadzony jest przystępnym językiem. Usłyszałam wiele informacji, które też wcześniej słyszałam już na Quantum Leap i to się potwierdziło, : tak w Polsce tez można :-0 Poczułam, że jestem gotowa na wdrożenie moich pomysłów, bo wiem co i jak. Najbardziej spodobało mi się Moje Autorskie Rozwiązanie. Dzięki Avatarowi, zrozumiałam, co i ile wiem o różnych kategoriach moich klientów. I czego nie wiem.:-) Kurs dał mi wewnętrzne przekonanie , jak dużo wiedzy mam w sobie. Mogę działać na dużą skalę. Fundamenty są bardzo pomocne.
Tatiana Galińska
Trener biznesu, coach
Przed zakupem kursu miałam wątpliwości co do nabycia z niego praktycznej wiedzy. Zostały rozwiane, ponieważ kurs jest praktyczny, prowadzi za rękę. W trakcie nauki, wykonuje się pracę dla siebie. Najbardziej podobała mi się dostępność materiałów i możliwość pracy w trakcie poznawania kolejnych kroków. Uporządkowałam swoja wiedzę na temat mojego klienta, stworzyłam wiadomość oraz ofertę. Polecam ten kurs, ponieważ pomaga stworzyć konkretny komunikat do klienta." Katarzyna Bawolak
Katarzyna Bawolak

Zobacz więcej na:

Prawo autorskie: Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności  | Kontakt